Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 25 EUR

Piegāde

Svarīga informācija par piegādi

Pasūtot Ummly produktus mūsu e-veikalā, piegāde līdz namdurvīm pašlaik ir pieejama Rīgā un Jelgavā. Iegādātos produktus iespējams saņemt arī veikaliņā, kas atrodas “Nākotnes parkā” (“Industriālais Parks”, Nākotne, Glūdas pag., Jelgavas nov., LV-3041).

Ja esi no Rīgas vai Jelgavas, veicot sūtījumu mūsu internetveikalā piezīmju sadaļā norādi vēlamo piegādes laiku un datumu, un mēs ar Tevi sazināsimies privāti, saskaņojot precīzus piegādes laikus.

Minimālā pasūtījuma summa ir 15 EUR. Piegādes izmaksas Rīgā un Jelgavā ir 3 EUR. Savukārt pasūtījumiem virs 25 EUR piegāde ir bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi par piegādi

Šeit Tu atradīsi atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Ummly piegādi.

Tā kā pašlaik piegādi līdz mājām varam nodrošināt tikai Rīgā un Jelgavā, veicot pasūtījumu no citas Latvijas pilsētas, gardos Ummly produktus varēsi saņemt klātienē “Nākotnes parka” veikalā, kas atrodas blakus mūsu ražotnei (Industriālais parks, Glūdas pag., Jelgavas nov.). 

Minimālā pasūtījuma summa internetveikalā ir 15 EUR.

Ummly produktu piegāde līdz pašām namdurvīm maksā vien 3 EUR. Savukārt, ja veiksi pasūtījumu virs 25 EUR, piegādi uzsauksim mēs!

Tā kā Ummly ir pārtikas produkti ar derīguma termiņu, drošības apsvērumu dēļ piegādi ar pakomātiem nevaram nodrošināt. Pārtikas produktus drīkst piegādāt ar nosacījumu, ka tie tiek uzglabāti vietās, kas nodrošina atbilstošu temperatūru, taču pakomātu piegādātāji to nendorošina.

 

Kā pasūtīt no Ummly?

Lai Tu varētu izbaudīt kādu no mūsu gardajiem produktiem, Tev atliek vien izpildīt šos 4 soļus:

1

Izvēlies sev vēlamos produktus mūsu e-veikalā

2

Veic pasūtījumu, piezīmēs norādot savu adresi un sev vēlamo piegādes laiku*

3

Gaidi ziņu no mūsu komandas par precīziem piegādes laikiem

4

Baudi gardos Ummly produktus un palutini savi

*pašlaik piegāde tiek veikta Rīgā un Jelgavā. Produktu izņemšana iespējama arī “Nākotnes parka” veikalā blakus ražotnei (Industriālais parks, Glūdas pag., Jelgavas nov.).

lvLatvian

Iegūsti garšīgu atlaidi savam pirmajam pirkumam!

Ievadi savu e-pastu zemāk un iegūsti kupona kodu 20% atlaidei savam pirmajam pirkumam!

Mēs nesūtām spamu un nepārdodam Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties. Vairāk lasi privātuma politikā!